Kanada’da dil eğitimi denildiğinde akla ilk gelen programlardan biriside ILAC dil okulu programlarıdır. Başlangıç seviyesinden, ileri seviyeye kadar birçok eğitim programı vardır. Mesleki eğitim ve sınav hazırlık programları sıklıkla tercih edilmektedir. ILAC dil okulu programları öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik programlar vardır.

Toronto ve Vancouver’daki merkezlerinde, lüks ve yüksek kaliteli kampüslerinde öğrencilerine eğitim imkanı sunmaktadır. Toronto ve Vancouver’daki kampüslerde, 150’yi aşkın ülkenin öğrencinin katıldığı programlarda pratik yapma şansınız vardır. İki şehirde öğrencilerin en sık tercih ettiği lokasyonlardır. Vancouver şehri dünyanın en yaşanabilir ülkelerinde gözükmektedir.

Öğrencilerin eğitim süresince konaklaması için birçok seçenek vardır. Aile yanı konaklama, yurtta konaklama veya rezidansta konaklama gibi oldukça fazla seçenek vardır. Öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik seçeneklerle kayıt olabilirsiniz.

Kanada Kültür Merkezi, ILAC dil okulu resmi temsilcisidir. ILAC dil okulu başvurularınızı Kanada Kültür Merkezi güvencesiyle kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanadadilokullari/ilac-kanada-dil-okullari

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir