Kanada dil eğitimi ve çalışma izni hakkında merak edilen birçok soru vardır. Özellikle öğrenciler “Kanada dil eğitimi ve çalışma izni var mı ?” sorusunu sıkla sormaktadır.

Kanada dil eğitimi programlarına başvurularınızı Kanada Kültür Merkezinin alanında uzman ve kendini kanıtlamış danışmanlarıyla birlikte güvenle başvurabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-dil-okulu-calisma-izni.html

Kanada Dil Eğitimi Ve Çalışma

Yüksek eğitim kalitesiyle dikkat çeken Kanada , öğrencilere bir çok alternatif sunuyor. Belli yurt dışı programlarında çalışma izni vardır. Mesela ; Kanada üniversite programları  bunlardan yalnızca birisidir.

Ancak Kanada Dil Okulu programlarında çalışma izniniz ne yazık ki yoktur. Kanada devleti öğrencilerin yalnızca dil öğrenmelerini amaçlarını , eğitimdeki verimliliğin artmasını sağlamak için Kanada dil okulu programlarında çalışma izni vermemektedir.

Sizlerde Kanada dil okulu çalışma izni hakkında veya Kanada dil okulları hakkında bilgi almak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Hangi Eğitim Programlarında Çalışma İzni Vardır ?

Eğitim programlarına katılan öğrencilerin genellikle haftada 20 saate yakın çalışma izinleri mevcuttur. Öğrencinin şahsi giderlerini karşılaması için gayet makul bir ücrettir.

Kolej, üniversite, master, doktora gibi eğitim programlarında yarım zamanlı çalışma iznine sahip olacaksınız. Birçok programda eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma izni, ardından göçmenlik hakkını elde edebileceksiniz.

Dil Okulu Programlarından Geçiş Yapıp, Kanada’da Eğitim Alarak Çalışma İzni Sahibi Olabilirsiniz!

Aşağıdaki Formu Doldurun: Ücretsiz Danışmanlık Hakkı Kazanın!

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir