Kanada dil okulu ve çalışma izninin olup olmadığı öğrenciler tarafından oldukça merak edilmektedir. Eğitim süresi ve sonrasında sağladığı avantajlarla Kanada dil okulu en iyi seçenektir.

Özellikle Kanada dil okulu fiyatlarının alternatifi ülkelere kıyasla çok daha ekonomik eğitim programları sunması bir başka tercih sebebidir.

Kanada dil okulu başvurularınızı Kanada Kültür Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Kanada Kültür Merkezi, Kanada dil okulu resmi temsilcisidir.

Devamı İçin: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-dil-okulu-calisma-izni.html

Kanada Dil Okulu Ve Çalışma

Yüksek eğitim kalitesiyle dikkat çeken Kanada , öğrencilere bir çok alternatif sunuyor. Belli yurt dışı programlarında çalışma izni vardır. Mesela ; Kanada üniversite programları  bunlardan yalnızca birisidir.

Ancak Kanada Dil Okulu programlarında çalışma izniniz ne yazık ki yoktur. Kanada devleti öğrencilerin yalnızca dil öğrenmelerini amaçlarını , eğitimdeki verimliliğin artmasını sağlamak için Kanada dil okulu programlarında çalışma izni vermemektedir.

Sizlerde Kanada dil okulu çalışma izni hakkında veya Kanada dil okulları hakkında bilgi almak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir