Kanada vizesi almakla ilgili merak edilen soru vardır. Özellikle “Kanada vizesi almak kolay mı ?” sorusu oldukça merak edilmektedir.

Kanada vizesi başvurularında tüm adımlar dikkatli atılmalıdır. Kanada konsolosluğu turist vizesi başvurularında yüz yüze görüşme gerçekleştirmez. Bunun yerine hazırlanan başvuru formu ve gerekli evraklar göz önünde bulundurularak değerlendirme gerçekleştirilir.

Kanada Kültür Merkezi ile Kanada vizesi başvurunuzu güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Kanada Kültür Merkezi, Kanada vizesi başvurularınızı deneyimli kadrosuyla gerçekleştirmektedir.

Kanada Vizesi Almak Kolay Mı ?

Aslına bakarsanız bu sorunun yanıtı kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Ancak vize sürecini etkileyen en önemli nedenler arasında: Deneyimsiz ve tecrübesiz kişilerin gerçekleştirdiği başvurular yer almaktadır.

“Kanada vizesi almanın yolları nelerdir ?” sorusunu İsmail İNCE yanıtlıyor.

Kanada Kültür Merkeziyle, Kanada vizesi başvurularında bir adım önde olun !

Kanada konsolosluğu yüz yüze görüşme gerçekleştirmez. Değerlendirme sürecindeki en önemli referansımız: başvuru formu ve çevirileri gerçekleştirilmiş olarak sunduğumuz evraklarımız olmaktadır.

Aynı zamanda vize başvuru formu birçok farklı detayı ve önemli bilgiyi sunduğumuz alanı barındırmaktadır. Genellikle kişiler bu bilgileri göz ardı eder ve es geçerler.

Kaynak: http://www.kanadavizerehberi.com/kanada-vizesi-almak-kolay-mi/

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir