Kanada vizesi red sebeplerini incelediğimiz takdirde birçok farklı sebeple karşılaşabiliriz. 

Kanada vizesi red sebeplerini doğuran temel unsurlardan biriside; Kanada Konsolosluğuna kişinin kendini doğru tanıtamamasıdır. Konsoloslukla bire bir görüşme gerçekleşmez. Bunun yerine hazırlanan Kanada vizesi başvuru formu ve Kanada vizesi için gerekli evraklar göz önünde bulundurularak değerlendirme gerçekleştirilir.

Kanada vizesi başvurunuzda profesyonel destek almak, Kanada Büyükelçiliğinin istediği formatta başvurunuzu gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Vizesi Red Sebepleri Nelerdir ?

Purpose of Visit: En sık karşımıza çıkan Kanada vizesi red nedenleri arasında yer almaktadır. Özellikle acemi danışmanlar tarafından gerçekleştirilen başvurularda en sık alınan red nedenidir. Vize talebinizin sebebinin anlaşılamamasıdır.
Travel History: Daha önce yurt dışı deneyimi olmayan kişilerin karşısına en sık çıkan red nedenidir. Kişinin gidip, yasal olmayan yolla kalacağına inandığı için karşısına çıkmaktadır.
Financial Reasons: Seyahat amacınızı karşılayacak seviyede bakiyeye veya gelire sahip olmadığınız durumlarda karşımıza çıkabilecek Kanada vizesi red nedenleri arasında yer almaktadır.
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir