Kanada dil okulu programları İngilizce ve Fransızca öğrenmek isteyen öğrenciler için en iyi seçenekler arasındadır. En ideal eğitim sürelerinden biriside 6 aylık dil okulu programlarıdır.

Kanada 6 aylık dil okulu programlarına başlangıç seviyesinden itibaren başlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik oldukça zengin eğitim programları öğrencilere sunulmaktadır.

Kanada Kültür Merkezi ile Kanada 6 aylık dil okulu programlarına Kanada Kültür Merkezi ile güvenle başvurabilirsiniz. Kanada Kültür Merkezi, Kanada dil okulları resmi temsilcisidir.

Kanada’da 6 Aylık Dil Okulu Programları

Birçok avantajı sunan Kanada dil okulları, esnek programları nedeniyle öğrencilere büyük kolaylık sağlamaktadır. Her pazartesi başlayan dil kursu programları nedeniyle gideceğiniz zamanı çok daha rahat belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda birçok ekonomik fırsatı beraberinde getirmektedir.

Kanada’da 6 aylık dil kursuna katıldığınız takdirde; Kanada öğrenci vizesi almaya hak kazanacaksınız. Eğer dil eğitimi sonrasında eğitim almaya devam etmek, farklı bir eğitim programına katılmak istediğinizde vize yenilemenize gerek kalmayacaktır.

Kanada 6 Aylık Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar ?

Kanada dil okulu fiyatları öğrencilerine başka ülkelerde bulunmayan birçok eğitim fırsatı sunmaktadır. Özellikle Kanada Doları kuru öğrenciler için oldukça avantajlı hale getirmektedir.

Kanada dil okulları fiyatları ve eğitim programları hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bilgi formunu doldurabilirsiniz. Kanada Kültür Merkezi, Kanada dil okullarının resmi temsilcisidir.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun: Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir